Strefa urody
Like

Jak dobrze wyprostować włosy?

4 lutego 2019
252 Views
0 Comments
2 minutes read
Jak dobrze wyprostować włosy?

Z reguły wszystkie kobiety, które posiadają kręcone włosy je prostują i odwrotnie. Nie jest to nic dziwnego, dlatego warto jest zastanowić się nad tym, w jaki właściwie sposób poodchodzimy do tego typu zadania, by wiedzieć, jakiego typu błędy popełniamy, ale również w jaki sposób można je naprawić.

Prostowanie w domu

Prostownica– jednym z najpopularniejszych domowych sposobów na prostowanie włosów jest oczywiście użycie prostownicy. Wiadomo, że tych na rynku nie brakuje, co oznacza, że można będzie dla siebie wybrać dokładnie taki model, o jakim śniliśmy. Przede wszystkim jednak należy skupić się na wybraniu prostownicy, która posiada specjalną powłokę, która chroni włosy przed spaleniem, jak i również nadmiernym wysuszeniem. Ponadto bardzo duże znaczenie ma również używanie kosmetyków do prostowania, które też są w stanie wytworzyć warstwę ochronną na włosach.
Szczotka prostująca– To stosunkowo nowy produkt, jednak od samego wejścia na rynek cieszy się on nieprawdopodobnie dużym zainteresowaniem. Przede wszystkim można szczotką wyprostować nawet mokre włosy. Tak naprawdę praktyczną opcją tego gadżetu jest to, że susząc i czesząc włosy jednocześnie się je prostuje.

Prostowanie w salonie

Prostownica– to również urządzenie, które pomaga w uzyskaniu prostych włosów u specjalisty. Wiadomo, że jeśli ktoś nie posiada zbyt dużego doświadczenia w tej materii, to przede wszystkim wyprostowanie włosów w salonie będzie mogło je ochronić przed niszczeniem. Ponadto zastosowane kosmetyki wydłużą efekt, co może się przydać, jeśli wybieramy się na jakąś imprezę.
Keratyna– Zabieg keratynowego prostowania włosów w ostatnim czasie staje się coraz bardziej popularny. Pomimo tego, że początkowo może troszkę przerażać cena, to jednak efekt utrzymujący się przez wiele tygodni będzie mógł to skutecznie zrekompensować. Dlatego z miesiąca na miesiąc coraz więcej pań decyduje się właśnie na ten zabieg.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *