Strefa urody
Like

Jak farbować włosy pastelami?

22 kwietnia 2019
224 Views
0 Comments
2 minutes read
Jak farbować włosy pastelami?

Obecnie farbowanie włosów może odbywać się na przeróżne sposoby. Prawda jest taka, że nawet jeśli na samym początku będzie się to mogło wydawać skomplikowane, to jednak przy odrobinie wprawy można będzie zmienić zupełnie swoje podejście.

Farbowanie włosów domowymi sposobami

Od pewnego czasu bardzo dużym zainteresowaniem cieszy się możliwość farbowania włosów domowymi sposobami. I tak bardzo dużą popularnością cieszą się przeróżnego rodzaju płukanki. Wiadomo, że początkowo pomysł może wydawać się szalony, jednak w późniejszym czasie można będzie zupełnie inaczej do niego podejść. Bardzo popularne są płukanki z lipy, rumianku, szczególnie dla włosów jasnych, ponieważ dodatkowo odżywiają kolor i sprawiają, że prezentuje się o wiele zdrowiej. Ponadto dla włosów ciemnych bardzo fajnie prezentuje się płukanka z orzechów, która je dodatkowo przyciemnia.

Farbowanie włosów pastelami

Pastele doskonale nadają się do malowania, jak i również do farbowania włosów. Kto jeszcze w to nie wierzy, wystarczy, że raz spróbuje i zupełnie inaczej zacznie na pewne kwestie się zapatrywać. I tak przykładowo bardzo duże znaczenie ma tutaj nie tylko to, jaki mamy kolor włosów ale jaki chcemy uzyskać. Farbowanie włosów jest bardzo łatwe, wystarczy pocierać pastelami wybrane pasmo włosów, by móc uzyskać konkretny kolor właśnie na nim.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *